Park Narodowy Yellowstone

PARK NARODOWY YELLOWSTONE wita! Tutaj możesz stać się wilkiem... Czas rozpocząć przygodę!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Przybyszu, na początek witamy w Yellowstone. Jak rozpocząć grę? Na początek może się to wydawać trochę skomplikowane, ale jeśli postąpisz według poniższej instrukcji, wszystko stanie się łatwiejsze. 1. Klikamy w ,,Zasady'' (znajdziesz je pod banerem) i czytamy. (Aby wrócić na stronę główną klikamy ,,Index''). 2. Klikamy w ,,Park Narodowy Yellowstone'' (to czyba jest widoczne ;)) i klikamy ,,Regulamin''. Czytamy. 3. Następnie klikamy ,,Rejestracja'' i rejestrujemy się. Nasz nick (login) będzie imieniem wilka, a avatar jego zdjęciem. 4. Po poprawnej rejestracji logujemy się i klikamy w wątek ,,Kart Postaci'' Tam tworzymy KP swojego wilka według wzoru KP Dhe. 5. Teraz możemy zacząć zabawę! Na czym ona polega? Wchodzimy w jakieś miejsce, np. Lawendowa Łąka i piszemy opowiadanie, które pokieruje losami naszego wilka.

#1 2013-05-04 16:37:32

 Aislinn

Użytkownik

Punktów :   

Polana Życia

http://www.sidzina.net.pl/zdjecia/9/Dluga-zielona-laka.jpg

Opis: Polana Życia to bardzo tajemnicze miejsce. Jest miejscem magicznym, aczkolwiek ma mnóstwo sekretów. Nikt nie zbadał tego miejsca dokładnie. To świat gdzie dzieją się przeróżne rzeczy. Jest idealnym miejscem do najrozmaitszych szamańskich rytuałów, a także do zbierania ziół. Wieczorami, na niebie usłanym w miliony gwiazd, pojawiają się tajemnicze zorze. Polanę zamieszkują różne zwierzęta, niektóre są dziwne, inne magiczne a jeszcze inne są po prostu zwyczajne. Mimo iż to miejsce jest niezbadane to i tak budzi ciekawość u wilków.

Ostatnio edytowany przez Aislinn (2013-05-04 17:01:29)


"Ludzie śmieją się ze mnie, bo jestem inna, a ja śmieję się z nich, bo wszyscy są tacy sami..." moja Wataha Robię avki i takie "coś" jak poniżej. Zainteresowani pisać na PW
http://zapodaj.net/images/87c0ef66da92e.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl